Ważne zmiany w systemie zbiórki i utylizacji opon.

Ważne zmiany w systemie zbiórki i utylizacji opon.

Promocja cenowa dla pierwszych 500 firm zakończona. Pakiet BASIC darmowy bez ograniczeń czasowych. Integracja z BDO. Dodatkowe funkcjonalności dla PRO i VIP. Prezent dla posiadaczy kont testowych. Będą filmy! Tyron Ecosystem zmienia się dla Ciebie.

Wprowadzając zmiany staraliśmy się uwzględnić większość sugestii przekazywanych nam zarówno ze strony aktywnych użytkowników, jak i tych, którzy dotychczas nie zdecydowali się na założenie konta ze względu na koszt pakietów dostępowych.

Pakiet BASIC jest darmowy bez żadnych ograniczeń czasowych

Niejednokrotnie spotykaliśmy się z argumentacją, że dla warsztatu, który w ciągu roku przekazuje do utylizacji niewielkie ilości opon, już nawet zakup najtańszego pakietu dostępowego nie jest oczywisty. Rozumiemy to. Jeśli pozbywasz się raczej małych tonaży starych opon raz lub dwa razy w roku, to na pierwszy rzut oka korzyści możesz nie dostrzec. Masz prawo mieć wątpliwości.

Dlatego od teraz podstawowy, ale w pełni funkcjonalny pakiet BASIC jest całkowicie darmowy. Zakładasz konto – za zero. Wystawiasz ogłoszenia – bezpłatnie. Wszystkie rodzaje opon – bardzo proszę. Mniej niż minimum logistyczne – OK. Wybierasz najlepszą ofertę spośród otrzymanych – Ty decydujesz. Zawierasz transakcję – bezpośrednie rozliczenie z wybranym operatorem i żadnych prowizji ze strony Tyron Ecosystem. To wszystko nie na miesiąc, rok czy 5 lat a bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

Czy na pewno Twoje obecne rozwiązanie na odbiór opon do utylizacji jest najlepsze? Niektóre warsztaty zaoszczędziły ponad 1000 zł netto już przy swojej pierwszej transakcji z wykorzystaniem platformy Tyron Ecosystem. Teraz Ty także możesz.

Zmiany w systemie zbiórki opon do utylizacji
Kliknij w obrazek i zobacz czym różnią się poszczególne pakiety.

A co z pakietami BASIC wykupionymi po wcześniejszych cenach i kontami testowymi na okres 30 dni?

O tym także pomyśleliśmy. Użytkownicy otrzymują bez dopłat dostęp PRO na okres na jaki mieli wcześniej wykupiony pakiet BASIC. Oczywiście nie oczekujemy dopłat. Jest to forma naszego podziękowania za okazane przez Was zaufanie.

Z kolei użytkownicy, którzy założyli konta na 30-dniowy okres testowy i po tym czasie nie zdecydowali się na wykupienie płatnego dostępu teraz otrzymali bezterminowy, darmowy pakiet BASIC. Jeśli to Twój przypadek to zaloguj się na swoje konto i korzystaj z dostępu do największego w Polsce wyboru ofert na odbiór opon do utylizacji. Możesz to zrobić pod tym linkiem: panel logowania.

Integracja z BDO w pakietach PRO i VIP

Wprowadziliśmy usługę automatycznego tworzenia kart przekazania odpadów KPO na Twoim koncie w rejestrze BDO.

Na czym polega? Po wybraniu i zaakceptowaniu najlepszej oferty klikasz przycisk „UTWÓRZ KARTĘ PRZEKAZANIA ODPADÓW BDO”. W ten najprostszy z możliwych sposób ekspresowo tworzysz dokument KPO z danymi zaimportowanymi wprost z platformy Tyron Ecosystem. W dniu odbioru uzupełniasz numery rejestracyjne pojazdu odbierającego, sprawdzasz dane i zatwierdzasz kartę. Ta usługa jest dostępna w pakietach PRO i VIP.

Czym jeszcze różnią się poszczególne pakiety zobacz na stronie tyron-ecosystem.com/pakiety/

Pakiety dostępowe do platformy Tyron Ecosystem. System zbiórki i utylizacji zużytych opon. Odbiór opon.
Widok panelu użytkownika po wybraniu i zaakceptowaniu najlepszej oferty na odbiór opon do utylizacji

W widoku listy ogłoszeń w panelu użytkownika uwidoczniliśmy liczbę ofert

Teraz każdy użytkownik widzi ile ofert wpłynęło na poszczególne ogłoszenia. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka można ocenić, które ogłoszenia cieszą się większym zainteresowaniem operatorów logistycznych, a które mniejszym. Oczywiście treść i szczegóły ofert nadal są znane tylko ogłoszeniodawcy i oferentowi.

To jedno z usprawnień zgłaszanych nam przez użytkowników. Może masz swoje propozycje? Napisz do nas: kontakt@tyron-ecosystem.com.

Widok ogłoszeń na odbiór opon do utylizacji. Panel użytkownika.
Widok listy ogłoszeń w panelu użytkownika.

Pracujemy nad filmowymi przewodnikami po platformie Tyron Ecosystem

Na naszym kanale YouTube są już dostępne filmy informacyjne przedstawiające sposoby korzystania z platformy. W ten sposób chcemy podpowiedzieć Wam jak efektywnie wykorzystywać wszystkie jej możliwości.

Żeby niczego nie przegapić proponujemy Ci zapisanie się na newsletter, obserwowanie i polubienie naszego fanpage’a lub dołączenie do grupy 160103 zużyte opony na Facebooku.

pl_PLPolski